Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 1

VIP Araçlarda Tasarım Fark Yaratıyor

VIP Araçlarda Tasarım Fark Yaratıyor

Renklerin ahengi, materyallerin uyumu, aksesuarların kattığı estetik dokunuşlar, döşemeler, desenler… Hiçbiri rastgele bir araya getirilmiyor. Çünkü VIP araçlarda yolculuk yapacak VIP konukların göze hoş gelen, estetik beğenilerle buluşan ve özel hissettiren ortamda seyahat etmelerini istiyoruz. Kişiye özel dizayn edilen VIP araçların tasarımları ile öne çıkacağının farkındayız.

Ayrıca bu tasarımların kullanım amacı, kullanan kişi, kullanılacak ortamlar gibi birçok değişkene göre küçük müdahalelere ihtiyaç duyabileceğini öngörebilen usta tasarımcılarla çalışmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle birazdan okuyacağınız satırlarda ağırlıklı olarak estetik, sanatsal dokunuşlar, dizayn ve dolayısıyla fark yaratan tasarımlardan bahsedeceğiz.

Bilindiği üzere VIP oto dizayn çalışmaları için Mercedes Vito, Sprinter gibi modeller sıklıkla tercih edilmekte. Bu tür modeller fabrika çıkışı halleriyle dahi belli bir iç – dış dizayn ve performans klasmanının üstünde. Bu iki yaygın araç modeline ek olarak biz, Cadillac Escalade model araçlar için de özel dizaynlar ve modifiye işlemleri uyguluyoruz. Bu nedenle, her aracın kendine has yapısının bilincindeyiz. Bu sayede, VIP kişilerin isteklerinin ve ihtiyaçlarının, sevdikleriyle beraber aracına her bindiğinde iç açıcı bir tasarımla yolculuk edebilmesi için gerekenlerin de farkındayız.

Özel tasarım zemin ve yüzey döşemeleri, ahşap ve derinin uyum içerisinde gerektiği yerde, gerektiği kadar kullanılması, led ışıklandırma ve bunların hepsiyle yakalanan harmoniye uygun olarak seçilen yüksek teknolojili araç içi donanımlar… Kısacası VIP araç dendiğinde aklınıza gelebilecek her türlü lüks imkânın, gözünüze en hoş görünecek şekilde bir araya gelmesi diyebiliriz.

Bu noktada VIP araçların karizmasıyla birlikte, araç sahibinin saygınlığı ve seçkinliğini yansıtan seçeneklerin başında “siyah” ağırlıklı dış renk dizayn gelirken buna bağlı olarak araç içi tasarımda renklerin ağırlığına göre seçimler yapılıyor. En küçük aksesuardan, döşeme seçimlerine kadar aracın içi ve dışı bir bütün olarak ele alınıp, tasarımlar buna göre şekilleniyor.

Sizlere sunduğumuz tasarımların her biri klişe bir tabir olsa da tasarımcılarımızın “bebekleri” gibi özenle, emek emek, pür dikkat işledikleri dizaynların birleşimiyle ortaya çıkıyor. Tıpkı süper modellerin taşıyacağı, özel kıyafetleri tasarlayan moda tasarımcıları gibi ekibimiz de VIP oto dizayn işinde tasarımın güzelliğini göz önünde bulunduruyor. Böylece araç sahibine ve misafirlerine VIP aracın ne kadar özel olduğu, ilk bakışta ve her bakışta gösterilecek şekilde oluşturulmuş görünüşler elde ediyoruz.

1 comments on this post

  1. engineer88

    says:
    Temmuz 2, 2019

    Luxury design looks so precious

    Reply

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top