Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 0

VIP değil, TeknoVIP

VIP değil, TeknoVIP

Bir VIP araçta yolculuk keyfinin zirve yapması şüphesiz, teknolojik donanımla gerçekleşir. VIP oto dizayn & tasarım & modifiye işlemlerinde süreci noktalayan adeta lezzetli bir yaş pasta üstündeki “çilek” olarak nitelendirebileceğimiz hissi veren, yine teknoloji ile harmanlanmış konfordur.

Tasarımdaki özen, yolculuklar sırasındaki konfor ve VIP aracın kendine özgü karizmasını, işlevsel teknoloji kullanımı ile yükseltiyoruz. VIP keyfinin vazgeçilmezleri olan çay & kahve makinaları, derin dondurucu özellikli geniş hacimli buzdolapları. Hem misafirleriniz ve sevdikleriniz hem de kendi zevkiniz için dilediğiniz ikramları hazırlayıp, muhafaza etme imkânı aracınızda mevcut.

Bunlara ek olarak; istediğiniz stile bağlı olarak araç içi geniş ekran TV’ler, yüksek kalite ses sistemleri, Android işletim sistemi özellikli multimedya oynatma ve depolama seçenekleri de yolculuklarınıza farklı bir keyif ve canlılık katıyor.

İhtiyacınıza göre birçok farklı seviyede ve yönde ayarlanabilen aydınlatma seçenekleri ile kitap, gazete, evrak okuma eylemlerini ya da sakin, loş ve dingin bir ortamda yolculuk fırsatı buluyorsunuz. Buna bağlı olarak, 180 dereceye kadar yatabilen, istediğiniz açıya ayarlayabileceğiniz özel koltuklarda “tam dinlenme” pozisyonuna geçebilir ve özellikle uzun yolculukların bir otel konforunda geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu tür özellikler birlikte seyahat ettiğiniz veya gezinti yaptığınız sevdikleriniz, misafirleriniz ve dostlarınızın da yüzünü güldürecek ve rahat etmelerini sağlayacak.

Ayrıca VIP aracınızdaki yaşam alanını ihtiyaca göre ayarlayabilmenizi sağlayan “gizli masa” sistemleri ile sadece tek dokunuşla ihtiyacınıza yönelik masa veya masaları, koltukların önüne getirebilirsiniz. Benzer şekilde, koltukların oturma alanlarını da keyfinize göre ayarlayabilirsiniz. Ayrıca bu koltuklarda dilerseniz masaj + ısıtma özellikleri bulunduğunu da hatırlatalım. Tekil olarak aktive edilebilen bu tür özelliklerin kontrol panelleri de yine parmaklarınızın ucunda yer alıyor. Böylece bu özellikleri dilediğiniz koltukta, dilediğiniz zaman aktif hale getirebiliyorsunuz.

Bu kadar teknoloji ve detayın bir arada olduğu yerde, klima sistemlerinin de yüksek teknolojili olduğunu söylememize gerek kalmayabilir. Ama biz yine de koltuk kenarlarındaki kontrol panellerinden, klima ve havalandırma ile ilgili ayarlamaları yapabileceğinizi hatırlatalım. Ve son olarak özellikle elektronik cihazlarınızın şarj edilebilmesi için ihtiyaç duyabileceğiniz prizlerinde VIP aracın çeşitli yerlerine yerleştirilebileceğini söylemek isteriz.

Bu yönüyle adeta seyahat halinde teknolojik bir ev ile yolculuk yapıyor olacaksınız. Günümüz dünyasında VIP araçtan beklenen konforun büyük bölümünü teknolojik imkânların oluşturduğunu düşünüyor ve bu keyfi tatmak istiyorsanız, hemen bize ulaşın.   

Unutmayın, VIP değil TeknoVIP!

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top