kurumsal

Oto Vip Dizayn

25 yıllık deneyimi ve yenilikçi bakış açısıyla ,OTO VIP Dizayn tasarımı ve teknolojiyi sizin için bir araya getirir. Çalışmaya başlamadan önce aracınızın bittiğinde nasıl görüneceğini yüzlerce yapılmış projeden resimlerle ve malzeme örnekleri ile sunar. Hakiki İtalyan deri döşemeler, gerçek maun ağacından kaplama mobilyalar, koltuğunuzdan touch panelle ve ipad’le kontrol edebildiğiniz elektrikli ünitelerle size hayallerinizdeki VIP aracı sunmak için, OTO VIP Dizayn hizmetinizdedir.

KALIPLARIN DIŞINDA

OTOVIP Dizayn ,kişiye özel tasarımıyla sektöre yenilikler katarak standart kalıpların dışına çıkan öncü bir firmadır.Sıradan tasarımlar yerine sizin hayalinizdeki tasarımı eksiksiz gerçekleştirmeyi hedefler;bir ofis ve yaşam alanı olan aracınıza işlev ve değer katar.Örneğin, gün ışığı aydınlanma kendinizi iyi ve verimli hissetmenizi sağlar ;otomatik inen kalkan kolçaklar günlük hayatınızı kolaylaştırır.

RAHAT BİR YOLCULUK AYRINTILARDA GİZLİDİR

Rahat bir yolculuk için gerekli ayrıntılarda OTOVIP Dizayn farkı kendini gösterir; aracınızın sınırlı alanı içinde her hareketiniz düşünülür.Soğuk bir içecek istediğinizde tek bir dokunuşla soğutucu yanınıza gelir.

STİL HER YERDE

Yolcu kabininizdeki renk, ambiyans, döşeme cinsi ve modeli aracınızın her yerine taşınır.

TEKNOLOJİ PARMAKLARINIZIN UCUNDA

En son teknolojiyle donatılmış aracınızda, bütün işleyiş sizin kontrolünüzdedir. Dokunmatik kontrol ekranıyla, telefonunuzu, televizyonunuzu, 5+1 ses sisteminizi, DVD çalarınızı ve navigasyon iletişim setinizi dilediğiniz gibi kumanda edebilirsiniz.

IŞIĞA VE ISIYA SÖZÜNÜZ GEÇER

Çalışırken ferah ve aydınlık, dinlenirken loş ve huzur verici bir mekan …

Aracınız için seçtiğiniz deri maun ahşap ve Alkantra kumaş renkleri baz alınarak, değişik renklerde ve sıcaklıklarda ambiant ışık düzeni tasarlanır. LED aydınlatmaları dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz

Bu, ısınma düzeni için de geçerlidir.Dışarıda hava şartları ne olursa olsun, aracınızın içindeki hava sıcaklığını siz belirlersiniz. 

BÜTÜN YOLCULAR İÇİN ÖZEL MODEL ERGONOMİK KOLTUK AYRICALIĞI

Üçüncü ve dördüncü yolcuya da sunulan özel model ergonomik koltuk rahatlığı, aracınızda yolculuk eden herkes için verimliliği en üst düzeye çıkarır.Özel model koltuklar ergonomiktir,ısıtma ve soğutma sistemine sahiptir,boynu destekleyen yastığı U şeklinde döndürülebilir.OTOVIP Dizayn tüm bu yenilikçi uygulamalarına gönül rahatlığıyla imzasını atar.

KİŞİLİĞİNİZİ YANSITAN SADE VE ŞIK ÇİZGİLER

Üst segment?Orta segment?Farketmez!OTOVIP Dizayn, bütçeniz doğrultusunda size özel ,sade ve şık alanlar yaratır.Kişiliğinizi doğru ve etkili çizgilerile yansıtır.

BİR ELİNİZDEN ESPRESSO DİĞERİNDE AYARLAR …

Özel ergonomik koltuk modeline göre özgü joystick kumanda paneliyle,

  • TV’yi açıp kapatabilirsiniz.
  • Masaları açıp kapatabilirsiniz
  • Ambiant ışıkları azaltıp çoğaltabilirsiniz
  • Koltukları yatırabilirsiniz

GÜVENLİ VE KEYİFLİ YOLCULUK

Son teknoloji donanımlarla yolculuğun nasıl geçtiğini anlamazsınız. Şoförünüz rahat ve güvenli sürerken, siz evdeki rahatlığınızda bir film seyredebilir, ya da en sevdiğiniz Playstation oyununuzu oynayabilirsiniz. 

ARACINIZ ,FİRMANIZIN GÜÇLÜ TEMSİLCİSİ

OTOVIP Dizayn, firmanızın kimliğini ve karakterini aracınızın deri döşeme ve halı rengini kurumsal renklerinize uygun seçebilirsiniz.

DÜZENLİ BİR ORTAM, KONSANTRASYON VE VERİM SAĞLAR

Aracınızın her alanı düzenlidir. Hareket halindeyken bardak tutucular ve ahşap bölmeler içine gizlenmiş raflar, güvenlik, temiz bir ortam ve kullanım kolaylığı sağlar. Böylece siz işinize, toplantınıza, sohbetinize konsantre olursunuz. 

ZENGİN SÜRÜŞ DENEYİMİ

OTOVİP Dizayn ,yolcu bölümünde olduğu gibi, şoför mahallini de teknoloji ve tasarımla buluşturarak aracınıza değer katar.

Gerçek maun kaplamalar, ayarlanabilen rahat koltuklar, entegre navigasyon ve multimedya sistemleriyle sürüş deneyimi daha da zenginleşir.

ENTEGRE KUMANDA SİSTEMİ

Aracınızdaki tüm elektronik fonksiyonları ipad’inizden kontrol edebilirsiniz 

GENİŞ VE RAHAT KOLTUKLAR

Mercedes-Benz Vito 119cdi 8+1 koltuklu OTOVİP Dizayn modeli, geniş koltuklarına üç kişinin rahatlıkla oturmasını sağlar. Şoför mahalli de aynı model koltuklara sahiptir.

ÜRETİM SÜRECİ 

Ahşap, Motaj;

Kaliteli ahşap ,lüks ve şık bir aracın olmazsa olmazıdır. Aracınızın ahşap bölümleri OTOVİP Dizayn atölyelerinde usta eller tarafından üretilip monte edilir. 

Döşeme;

OTOVİP Dizayn’ın kökleri, babadan oğula geçen bir otomobil deri döşemeciliği geleneğindedir. Derisinde dikişine kadar, döşemelerin her detayına kadar tutkuyla özen gtösterilmesinin nedeni budur.

Döşemeler bütün bir deriden üretilir ve aracınızın deriyle kaplanan her bölümünde aynı kalitede malzeme kullanılır. İsteğiniz doğrultusunda döşemelerinizde, %100 hakiki İtalyan deri veya Mercedes-Benz ,Audi,BMW ve benzeri üst sınıf markaların tercih ettiği Alman suni deri kullanılır

ELEKTRİK, ELEKTRONİK

Aracınızın güvenliği hayati önemdedir. Tüm elektronik cihazlar aracınızın orijinal haline zarar vermeden ,TÜV ve TSE onaylı birinci sınıf kaliteli malzemeler kullanılarak aracınıza monte edilir

SON 

“Biz biliyoruz ki referans, arkamızda bıraktığımız iş’lerin sayısı değil, yanımızda yer alan dostlarımızın sayısıdır.İşte bu yüzden, nicelik değil nitelik odaklıyız”

OTOVİP Dizayn 

SİZE ÖZEL TASARIM – CUSTOM DESIGN

ZAMANINDA TESLİM – ONTIME DELIVERY

YÜKSEK KALİTE – HIGH QUALITY

ETKİN HİZMET – EFFECTIVE SERVICE

Back to Top