Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 0

VIP Araçlarda Konfor Çok Önemli

VIP Araçlarda Konfor Çok Önemli

Lükste ulaşılan son nokta, konfor tutkunlarının yolculuklardaki değişmez tercihi; VIP oto dizayn. Sizin ve sevdiklerinizin konforu, kişisel ve kurumsal prestijinizin yükseltilmesi, yolculukların en rahat ve keyifli halini yaşamak için… Belki de sadece seçkin hissetmeniz için…

Mercedes Vito, Sprinter gibi VIP araç dizaynı ve farklı stillerde modifiyeler için sıkça tercih edilen modellere ek olarak; Cadillac Escalade modeller araçlar için de özenle seçilmiş konforlu iç ve dış dizaynlar uyguluyoruz. Bize teslim edilen araçlarda rahat yolculuğu, sürüş keyfini, yolcu ve sürücü konforunu üst düzeyde yaşamanız için araçlara özel olarak seçilen kumaş ve deri türü döşeme & kaplamaları tercih ediyoruz. Çünkü zengin sürüş deneyiminden keyif aldığınızı çok iyi biliyoruz.          

Hayatın her anında olduğu gibi arabaya binildiği zamanların da özel hissettirmesini istemeyen yoktur. Özellikle seçkin kültür, çevre ve aile yapısına sahip kişilerin belli oranda gösterişten de kaçınmamaları gerek. Zira tıpkı giyilen kıyafetin, takılan aksesuarların, kullanılan parfümlerin yansıttığı gibi aracınızın size özel dizaynı da kalitenizi yansıtır. Özellikle kişilerin isteklerine, ihtiyaçlarına ve karakterlerine uygun olarak dizayn edilen ve bu yönleriyle benzersiz olarak nitelendirilen VIP araçlarda; led aydınlatmalardan ergonomik koltuklara, arttırılmış güvenlikten zenginleştirilmiş sürüş deneyimine kadar arzu ettiğiniz bütün konforu ve kaliteyi yakalıyorsunuz.

Ahşap döşemeler ve deri kaplamalarla konforu yaşarken, gelişmiş elektronik altyapıyla yüksek teknoloji parmaklarınızın ucunda. Bütün bu teknoloji ve konforun yanında sürüş güvenliği, teknolojik donanımlarla, en küçük detaylarına kadar düşünülüyor. Dizayn ettiğimiz araçların aynı zamanda yüksek güvenlikle donatıldığını ve bu yönüyle de ayrı bir konfor sunduğunu hatırlatmak isteriz.

Dizayn ederken kullandığımız Vito, Sprinter özellikle Escalade tipi araçların hâlihazırda ne kadar kaliteli ve konforlu olduklarının bilincinde, bu özel araçlara has kaliteyi bozmadan, aksine araçların sahip olduğu karizmayı yükselterek en çarpıcı dış ve iç görünüşlere ulaşıyoruz. Araçların marka ve model anlamında sahip oldukları güzel görünüşü “çok güzel” hale getiriyor, en göz alıcı tasarımları yakalıyoruz.

Yani bir bakıma araçlarla birlikte sizin asaletinizi dizaynlara yansıtarak, size en çok yakışan, en çok rahat edeceğiniz, en konforlu tasarımları ortaya çıkartıyoruz. Araç sahipleri olarak her zaman arzuladığınız konforu garanti ediyor, sevdiklerinize ve kendinize bu ayrıcalığı yaşatmanızı tavsiye ediyoruz. Herkes iyi bir araca binebilir ama size özel VIP dizaynlı mükemmel bir araca binmek istiyorsanız profesyonellerden yardım almalısınız.  Çok rahat, çok güzel, çok özel aynı anda olabilir mi? Öğrenmek için tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top