Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 0

Elit Bir Zevk: VIP Araç Tasarımları

Elit Bir Zevk: VIP Araç Tasarımları

Bir kişinin seçkin, saygın veya elit olduğunu ne belirler? Telefonunun, kıyafetlerinin, aksesuarların markaları veya modelleri olabilir mi? Çocuklarınızın okudukları kolejler? Ya da oturduğu evin büyüklüğü ve bulunduğu semt bu konuda biz ipucu verebilir…

Ancak bunların hepsinin bize çizeceği; seçkin veya elit olmaktan ziyade “varlıklı” olan kişi imajıdır. Zengin değil, “varlıklı”. Aslında eş anlamlı ifadeler gibi geliyor değil mi?

Fakat bu noktada keskin ayrımı yapan faktörler ise elit, seçkin, rafine zevkler ve yaşam görüşüne sahip olmak, yaşamınız bu şekilde zenginleşir. Yani sosyal statüyü hiçbir zaman finansal güç tek başına belirleyemiyor. Hem kişisel hem de ailecek elit bir imaja sahip olmak ve yaşadığınız çevrede, günlük hayatınızda kullandığınız araçlarda bu sinyali net olarak veriyor olmanız gerekiyor. Burada özellikle VIP oto dizayn için yapacağınız tercihler büyük ölçüde belirleyici olacaktır. Çünkü VIP otolar bilindiği üzere iş görüşmelerinden, aile gezilerine hayata dair birçok alanda kullanılabilme özellikleriyle öne çıkıyor. Evinize hiç misafir olmamış ancak onlarca kez VIP aracınızda ağırladığınız misafirlerinizi düşünün. İşte yukarıda bahsi geçen “sosyal statü”, “çevrenizde oluşturacağınız intiba” gibi kavramlarını VIP araç tasarımı ile olan yakın ilişkisi, bu tarz durumlarda çok daha net ortaya çıkıyor. Kimseyi misafir etmeseniz dahi sevdiklerinizle VIP araç içinde geçirdiğiniz keyifli anları, sosyal medya hesaplarından paylaştığınızı tahmin ediyoruz. Ve bu da bir bakıma VIP aracınızın sergiye çıkması anlamına geliyor. Yani yine seçkin, karizmatik ve her yönüyle “zengin” bir karakter olduğunuzu sergilemiş oluyorsunuz.

Elbette, bu çizdiğimiz manzaranın hayata geçirilmesinde kritik nokta, VIP oto dizayn için kimlerle çalışmayı tercih ettiğiniz olacak. Kültürel, sanatsal ve estetik kaygılar taşıyarak, birer sanat eseri niteliğinde araç tasarımları ortaya koyan ekibimiz; Mercedes Vito, Sprinter gibi VIP araç kavramıyla özdeşleşmiş modeller haricinde Cadillac Escalade gibi modifiye seçeneğinin değerlendirildiği araçlar için de olağanüstü dizayn seçenekleri sunuyor. 

Kullandığınız her eşya gibi, VIP aracınızın da dışarıya vermek istediğiniz mesajları adeta haykıran özelliği olduğunu unutmayın. Zira bir bakım ikinci yaşam alanınız olan bu araçların iç ve dış görünüşü en az evinizin dekorasyonu kadar önemlidir. Halk deyimiyle söylemek gerekirse “Aslan yattığı yerden belli olur.” Ev nasıl kadınla özdeşleşmişse, seçkin erkek de arabasıyla özdeşleşir. Eğer siz de çevrenize, misafirlerinize, dostlarınıza ve hatta ailenize seçkin, konforlu, keyifli yolculuklar yaşatmak istiyorsanız elit tasarımcılarımızın elit tasarımlarını tercih edin!

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top