Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 0

Bizim İçin Her Zaman VIP’siniz

Bizim İçin Her Zaman VIP’siniz

VIP Oto dizayn işini layıkıyla yerine getiren bir firma olarak, bizden aldığınız bu “özel” hizmetin sürekliliğini de ihmal etmiyoruz. Yani VIP modifiyesi ve tasarımdan sonra bizden teslim aldığınız araçlarla ilgili ilerleyen dönemlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü yardıma daima hazırız. Çünkü size “özel” olarak tasarlayıp, emektar bir terzi gibi özenerek ortaya çıkardığımız VIP dizaynları ve stilleri bizim için de “özel”. En ufak montaj işleminden genel hatlarıyla tasarımın oluşturulmasına kadar her süreçte emeğimiz olduğundan sizler kadar araçlarınız da bizim için “çok önemlidir”.

Eserimize bu kadar önem verirken, onu göz bebeği gibi sakınırken oluşabilecek olumsuz durumlarda, araçla ilgili gereken yardımları da yine biz yapmak isteriz. Bu nedenle, VIP aracınızı teslim aldıktan sonra herhangi bir şekilde ortaya çıkan servis, bakım, onarım veya tasarıma yapılacak ek modifikasyonlar için sürekli destek sağlarız.

Yani aslında bir sorununuz olmasa bile yeni isteklerinizi yerine getirmek için yine emeğimizi koymaya talip oluruz. Üretim & modifikasyon & tasarım gibi işlerin gündeme geldiği her yerde, işin başında emeğini ve enerjisini koyanların, devam eden süreçteki gereksinimleri karşılayan kişiler olması sizlerin alacağınız hizmetten memnun kalmanız için oldukça önemli. Ortaya koyduğumuz “özel” tasarımlara karşı ister istemez geliştirdiğimiz duygusal bağ bir kenara, teknik detayların devreye girdiği konularda da hızlı ve kalıcı çözümler ortaya koymak için yine işi yapanı tercih etmek gerekir.

Bu sebeplerle, sizlerden gelecek geribildirimlere de her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz. En ufak bir aksaklık veya ters giden durumda dahi ilk günkü ciddiyetle VIP aracınızla ilgileneceğimizden şüpheniz olmasın.

Bizler için VIP oto dizayn sadece deri döşemeleri, koltukları, montajı, led aytınlatmayı, araç içi TV’leri veya klima sistemlerini bir araya getirmek anlamına gelmiyor. Bunları yaparken en üst seviyede konforu hissetmenizi ve en estetik tasarıma sahip olmanız için gereken enerjiyi ortaya koyuyoruz. Tam da bu sebeple, hizmetinize sunduğumuz bu “mükemmel” dizaynın herhangi bir sebeple aksaması, bozulması veya tahrip olması durumunda işin aslına sadık kalarak, aynı kalite ve özenle gereken müdahaleleri yapıyoruz.

Tıpkı tasarım, montaj ve modifiye süreçlerinin en başında olduğu gibi satış sonrası hizmetlerimizde de yardımınıza herbiri alanında uzman ekibimiz koşuyor. Böylece en kısa sürede sorunlarınızın kesin çözüme kavuşuyor, istekleriniz tam anlamıyla karşılanmış oluyor.

VIP aracınızla ilgili en ufak sorunda bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin!

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top