Temmuz 1, 2019 by admin Uncategorized 0

Siz V(ery) I(mportant) P(erson)’sunuz, Güvenliğiniz Önemli.

Siz V(ery) I(mportant) P(erson)’sunuz, Güvenliğiniz Önemli.

VIP araçlar, keyifli yolculuk ve konforlu dakikalarla birlikte aynı zamanda araç sahibini önemsemeli, güvenliğini sağlamalı. Önce güvenlik!

Araçlar üzerinde yapılan estetik, teknolojik ve konfora yönelik dokunuşların paralelinde her daim pür dikkat odaklandığımız konu da yolcuların güvenliği. Seyir halinde meydana gelebilecek istenmeyen durumlara karşı alınan güvenlik önlemleri ve bunlara yönelik yapılan hem özel hem özenli modifikasyonlara ek olarak; aracın park halinde maruz kalabileceği hırsızlık benzeri girişimler için de gereken her detay sizin için tarafımızdan düşünülüyor.

Mercedes Vito, Sprinter ve Cadillac Escalade gibi araçlar hali hazırda üstün seyir güvenliğine sahip. Her biri alanında uzman ekip çalışanlarımız, tasarımları ve modifikasyonları hayata geçirirken bu araçlara has güvenlik detaylarını korumakla kalmayıp, ortaya çıkan konforlu görünümün de dünya standartlarında güvenilir olmasını sağlıyor.

 “Çok rahat bir yolculuk“ sloganı VIP araç dizayn projelerinde vaatlerimizin başında geliyor. Bu noktada araç için seçilen kumaş ve türü gibi estetik detayların yanında, ferah ve mutlu dakikaların yaşanacağı yolcuklar için çabalıyoruz. Rahat yolculuğun sadece ahşap döşeme, ergonomik koltuklar, led aydınlatmalar veya yüksek teknolojik donanımla değil, her anlamda üst düzeyde sağlanmış güvenlikle mümkün olacağını biliyoruz. Bu nedenle bedeniniz ve zihniniz bu keyfi yaşarken içinizin rahat etmesi için gerekenleri biz çoktan tamamlamış olacağız. Yüksek teknolojili kilit & alarm sistemleri, araç içi – dışı kameralarla aracınızın hem seyir halinde hem diğer zamanlarda koruma altında olduğundan emin olabileceksiniz. Kamera sistemleri ile özellikle yolculuk esnasında etrafınızda olup bitenleri de hiçbir şekilde rahatınızı bozmadan takip edebileceksiniz. Araçtaki yetişkinler gibi çocukları da çok önemsiyoruz. İsteğe göre tasarıma yerleştirilebilecek özel güvenlikli bebek & çocuk koltukları da aracın estetik görünümüyle ahenk halinde olacak. Kısacası size özel aracınızda seyir halindeyken, yolculukları lüks otel odası konforunda ve birçok önemli simanın da tercih ettiği düzeyde güvenlikli bir ortamda yapmış olacaksınız. Kurumsal anlamda da bu türden üst düzeyde güvenliği işe yarar şekilde kullanabilirsiniz. Zira bu detaylar sayesinde aslında oldukça özel, VIP aracınızı sadece size özgü bir başka yaşam alanı olarak görebilirsiniz.

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top